Луганський національний університет імені Тараса Шевченка
Українська
Українська  
Русский
Русский  
English
English
Главная
Карта сайта
Контакты
   
Ректорат

Адаменко Олена Вікторівна
Декан факультету допрофесійної підготовки, доктор педагогічних наук,
професор кафедри державної служби, адміністрування та управління.

Біографія:
У 1977 році закінчила Ворошиловградський машинобудівний інститут за спеціальністю "Напівпровідникове та електронно-вакуумне машинобудування". У 1990 році захистила кандидатську дисертацію в Ленінградському державному університеті, у 2006 році – докторську – в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка.
У Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка Адаменко О. В. працює з лютого 1978 року, спочатку асистентом, потім старшим викладачем, доцентом, професором.
Викладає курси: «Методологія та методи соціологічного дослідження», «Кількісні методи в соціології», «Математичні методи в психології», «Методологія та методи наукових досліджень», здійснює керівництво науковими дослідженнями аспірантів і докторантів. У 2007-2009 р.р. працювала співвикладачем курсу «Кількісні та дослідницькі методи для лідерів» магістерської програми МВА університету Franklin Pierce (США).
З 1997 року до теперішнього часу Адаменко О. В. – декан факультету допрофесійної підготовки. За цей час розширилася географія зв'язків факультету з навчальними закладами, запроваджені нові форми роботи з учнями, поновлено роботу підготовчих курсів для іноземних громадян. Олена Вікторівна неодноразово брала участь у міжнародних конференціях та виставках з питань компьютеризації освіти в Польщі (м. Люблін), Німеччині (м. Карлсруе) тощо. Працювала експертом-консультантом у міжнародних проектах, фінансованих Агенціями з Міжнародного Розвитку США, Великої Британії, Канади, Організацією Об'єднаних Націй.

Коло наукових інтересів: історія розвитку педагогічної науки як системи знань і як соціальної системи, методологія та методи наукових досліджень, проблеми кількісного аналізу даних.

Нагороди:
Почесна грамота Луганської обласної державної адміністрації (2006 р.).
Почесна грамота Міністерства освіти і науки (1998 р.).
Знак «Відмінник освіти України» (2001 р.).
Знак «Василь Сухомлинський» (2006 р.).
Грамота Верховної Ради Украйни (2010 р.)

Бібліографія:

  1. Адаменко О.В. Українська педагогічна наука в другій половині ХХ століття : монографія / О.В.Адаменко. –Луганськ : Альма-матер, 2005. – 708 с.
  2. Адаменко О.В. Публікації й дисертації українських авторів з питань управління загальноосвітньою школою : бібліографічний покажчик / О.В.Адаменко. – Луганськ: Альма-матер, 2005. – 72 с.
  3. Адаменко Е.В. Математические методы в педагогике и психологии : навч. посібник / / О.В.Адаменко. – Луганськ: Альма-матер, 2008. – 96 с.
  4. Компьютерный анализ данных : навч. посібник / О.В.Адаменко, Л. Ф. Панченко. – Луганськ: ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка», 2009. –
    278 с.
  5. Адаменко О.В. Вибірковий метод в історико-педагогічному дослідженні / О.В.Адаменко // Рід. шк. – 2009. – №5. – 6. – С. 8 – 11.
  6. Адаменко Е.В. Использование компьютерных технологий в психологии : метод. указания к лаборат. практикуму по курсу "Использование компьютерной техники в психологии" для студ. психол. спец. / Л.Ф. Панченко.- Луганск: Альма-матер, 2007.- 62 с.
  7. Адаменко О.В. Особливості й тенденції розвитку педагогічної науки в Україні в другій половині ХХ століття /Адаменко О.В. Курило В.С. //Рідна школа. - 2012. - №4-5-с. 39-43

 

04.09.13
Адаменко О.В.

 

 

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2008-2014